WordPress Yemek Tarifi Temaları (Nefis Tarifler için 3 Tema)

April 5, 2022 Ücretli Temalar kategorisinde yayınlandı.

WordPress yemek tarifi teması yapmanın oldukça zahmetli olduğunu, tecrübe etmiş olarak, rahatlıkla söyleyebiliriz. Zira yeni bir temanın mevcut olanlardan ayrılması ve onların önüne geçmesi için mutlaka ek özelliklere sahip olması gerekiyor. Bu yeni özelliklerin kodlaması da her zaman kolay olmuyor. İşte biz de bol fonksiyonlu WordPress yemek tarifi temaları için bir lsite oluşturduk. Umarız kullandığınız tema size bol bol ziyaretçi getirir.

WPT Yemek Teması

WPT Yemek Teması

WPTemaları tarafından yapılan WPT WordPress Yemek Tarifi teması, sade bir tema. Yemek tarifi sayfaları normal blog yazısı gibi düzenlenmiş.

Sentor Yemek Teması

Sentor Yemek Teması

Sentor WordPress Yemek Teması, mobil uyumlu, yemek tarifi için sayfalarının özel olarak düzenlendiği bir tema. Yemek tarifi sayfasında, kullanılacak malzemeler listeleniyor. Kullanıcı mevcut malzemeyi işaretleyerek tüm malzemelerin hazır olduğundan emin olabiliyor. Yemek tarifinin her aşaması ise fotoğraflı olarak anlatılabiliyor. Yemek sitenizi ciddiye alıyorsanız, bu temayı incelemenizi öneririz.

TemaFabrika Yemek Teması

TemaFabrika Yemek Teması

TemaFabrika tarafından hazırlanan bu yemek temasında, kullanıcılar üye olabilmekte. Bu sayede ziyaretçilerin tekrar siteyi ziyaret etmeleri ihtimali artmakta. Yemek tarifi sayfasında malzemeleri listelemek ve tarifin ayrıntılarını yazabilmek mümkün. Kullanıcılar yemek tariflerini defterlerine kaydederek daha sonra kolayca beğendikleri tariflere de ulaşabilmekteler.

Yemek tarifi sitesi açacaksanız, hiç bıkmadan her gün yeni tarifler eklemek zorunda olduğunuzu bilerek işe başlamalısınız. Çünkü rakipleriniz bunu yaparak sitelerini büyüttüler. Haftada, ayda bir yemek tarifi ekleyecekseniz, hiç bu işe girmemenizi öneririz. Eğer sizin de WordPress yemek tarifi temanız varsa, yorum alanından bize iletiniz. Listeye ekleyelim.

Yorum Yapabilirsiniz

Yorumunuz yönetici onayından sonra görülebilecektir.