WordPress Video Temaları

April 7, 2022 Ücretli Temalar kategorisinde yayınlandı.

Youtube gibi bir video siteniz olmasını istiyorsanız, WordPress ile bunu yapmanız mümkün. WordPress video temaları listemizden size uygun olanı seçip kurulumunu yaparak hemen video yüklemeye başlayabilirsiniz. Tabii video demek sunucu demek ve bu da yüksek maliyet demek. Bu nedenle videolarınızı Youtube gibi bir siteye yükleyip embed kodlarını sitenize ekleyerek hosting masrafınızı düşürebilirsiniz. Tabii bu durumda reklam geliriniz düşebilir. WordPress video teması kullanarka bir site açacaksanız öncelikle temanın ne türde bir playır kullandığını incelemenizi öneririz. Eğer embed kodlar kullanacaksanız playır öneml ideğil ancak kendinize ait videoları yayımlamak istiyorsanız, playerınız da siteniz kadar iyi olmalıdır.

SafirVideo WordPress Teması

SafirVideo WordPress Teması

SafirVideo WordPress teması oldukça güzel bir tema. Renk uyumu, video yerleşimi, menüleri ve responsive yapısı ile sitenize değer katacaktır. Ziyaretçileriniz siteye üye olması için özellik de barındıran tema, fragman sitesi kurmak için de ideal gözüküyor. Videoyu geniş ekran gösterme, beğeni sayısı, izlenme sayısı gibi fonksiyonlar barındıran tema, SafirTema tarafından satışa sunulmuş.

Vidyomax Video Teması

Vidyomax Video Teması

Tema yapımcıları arasında öne çıkan üreticilerden birisi olan Keremiya’nın video teması olan Vidyomax da renkü yerleşim ve fonksiyonları ile başarılı bir tema. Temada üyelik bölümü, video yükleme alanı, renk seçenekleri, videolar için beğeni sayısı gibi özellikler bulunmakta.

ProVideo Video Teması

ProVideo Video Teması

ProVideo WPTemalari tarafından yapılmış responsive bir video teması. anasayfa yerleşimi oldukça güzel duruyor. Sınırsız renk seçeneği, video oylama sistemi, panelden reklam yerleşimi gibi birçok özelliğe sahip olan ProVideo WordPress video teması üye kayıt alanına da sahip.

WordPress video temaları ile siz de kolayca video sitenizi kurabilir ya da mevcut sitenize video bölümü ekleyebilirsiniz. Sizin de video temanız varsa bize yazınız. Listeye eklemekten memnuniyet duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Yorumunuz yönetici onayından sonra görülebilecektir.