WordPress Şarkı Sözü Temaları

April 18, 2021 Müzik Temaları, Şarkı Sözü Temaları kategorisinde yayınlandı.

WordPress şarkı sözü teması ile siz de şarkı sözlerini yayınlayan bir site kurabilirsiniz. WordPress’in gelişmiş özellikleri ve kullanıcısına temasını istediği gibi düzenleme imkanı sağlaması, şarkı sözü site kurmayı da mümkün kılıyor. Kısıtlı bir kategori olması nedeniyle çok fazla sayıda tema bulmak maalesef mümkün değil. Özellikle ücretsiz bir WordPress teması bulmak gerçekten zor.

WordPress şarkı sözü teması seçerken mobil uyumluluk, ziyaretçilerin etkileşimde bulunabilmeleri, istenen şarkıya kolay ulaşabilmek oldukça önemli. Siz de temanızı seçmeden önce nasıl bir şarkı sözü sitesi kuracağınızı belirlemeli, ona göre tema seçmelisiniz.

WordPress temaların geliştirilmesi mümkün ancak tema satın alacak olursanız, fonksiyon dosyasının şifreli olup olmadığını, şifreli ise ekstra fonksiyon eklemenin mümkün olup olmadığını yapımcıya sorabilirsiniz. Bu sayede WordPress tema yapımcısı birini bularak sitenizi geliştirme imkanına sahip olursunuz.

WordPress şarkı sözü temaları olarak şimdilik 3 tane listelebiliyoruz. Eğer bu kategoride bir temanız varsa yorum bölümünden bize ulaşırsanız, şarkı sözleri temanızı yayınlamaktan memnuniyet duyarız.

Juzk Lyrics Şarkı Sözü Teması

Juzk Lyrics WordPress şarkı sözü teması

Juzk Lyrics WordPress şarkı sözü teması, oldukça başarılı bir tema. Şarkıları alfabetik menü, en beğenilenler, en son eklenenler ve popülerler gibi bölümlerde ziyaretçiye sunuyor ve bu sayede şarkılara ulaşmak oldukça kolay. Şarkıları kategorilere ayırmak da mümkün. Tema size şarkıcıların biyografilerini yayınlama imkanı da sağlıyor. 3 farklı renkte sunulan Kuzk Lyrics şarkı sözü teması mobil uyumlu.

Sözler TemasıSözler Teması

The Wp tarafından yayımlanan Sözler Teması, mobil uyumlu bir tema. Temanın yönetim panelli mevcut ve tema renklerini belirleme imkanınız bulunuyor. Alfabetik menüsü sayesinde şarkılara kolay ulaşma imkanı sağlayan şarkı sözü temasının müzik haberleri ekleme özelliği de bulunuyor.

Eğer sizin de WordPress şarkı sözü temanız varsa ya da bu türdeki temalarda bulunmasını istediğiniz özellikler varsa yorum bölümünden iletiniz.

Yorum Yapabilirsiniz

Yorumunuz yönetici onayından sonra görülebilecektir.