WordPress Radyo Temaları (Şimdilik 2 Tane)

May 19, 2021 Radyo - Tv Temaları, Ücretli Temalar kategorisinde yayınlandı.

WordPress ile hangi site yapılamaz sorusunun cevabını vermek oldukça zor. Zira neredeyse her türlü siteyi yapmak mümkün. Bunlardan birisi de ziyaretçilere radyo dinletilebilen radyo siteleri. WordPress radyo teması ile siz de website ziyaretçilerinize poptan rocka, yabancıdan yerliye, onlarca radyo yayını dinletebilirsiniz. Şimdiden söylemek gerekir ki bu yola çıkıyorsanız, emek vermeniz gerektiğini unutmayın. Çünkü radyo teması yüklemekle iş bitmiyor. Her radyo frekansının yayın kodunu bulmalı ve radyo kanallarını sitenize eklemelisiniz. WordPress radyo temaları her ne kadar işinizi kolaylaştıracak yönetim panellerine sahip olsalar da, arada bir çalışmayan radyo kanalı var mı diye sitenizi kontrol etmeyi de unutmamalısınız.

Spesifik bir alan olduğu içni piyasada pek fazla radyo teması yok. İsterseniz bir player bulup, normal bir WordPress temasını kullanarak radyo yayınlarına sitenizde yer verebilirsiniz. Ama güzel görünmesi ve radyo sitesine benzemesi için WordPress radyo teması kullanmak daha mantıklı olacaktır. Şimdilik 2 tane tadyo teması yayınlıyoruz.

WPTemaları Radyo Teması

WPTemaları Radyo Teması

Çeşitli konularda temalar hazırlayan Wptemaları radyo teması da hazırlamış. 5 farklı renk şablonu ile satışa sunulan wordpress radyo temasını satın aldığınızda ücretsiz kurulum ve demo sitedeki içeriğe de sahip oluyorsunuz. Temada ayar paneli, rastgele radyo dinletme, benzer radyolar, mobil uyum gibi özellikler bulunuyor. Demo temada player göremedik ancak satış sayfasındaki yorumlarda paylaşılan radyo sitesi linkinde örnek player gözükmekte.

K-Radio WordPress Radyo Teması

Cızoğlu Bilişim tarafından hazırlanan K-Radyo WordPress Teması, oldukça başarılı bir tema. 3 farklı demosu bulunan temada kullanıaln renkler oldukça renkli ve bir radyo sitesine yakışacak nitelikte. Üstteki temada radyo frekanslarını yayınlamak mümkündü ve radyo dinleme sitesiydi. K-Radio ise tek bir radyoya ait websitesi için uygun. Radyo kanalında yayınlanan programlarına, yayın akışına, dinleyici mesahlarına, haberlere yer vermek mümkün. Eğer bir radyonuz varsa ya da İnternetten radyo yayını yapan bir amatöreseniz, bu temayı kullanarak güzel bir raydo sitesi hazırlayabilirsiniz.

Şimdilik 2 tane WordPress teması listeleyebildik. Eğer sizin de ücretli ya da ücretsiz WordPress radyo temanız varsa yorum kısmından bize adresini gönderiniz. Listemizde temanıza da yer verelim.

Yorum Yapabilirsiniz

Yorumunuz yönetici onayından sonra görülebilecektir.