WordPress Program Download Temaları (Rekabet Büyük)

March 31, 2022 Ücretli Temalar kategorisinde yayınlandı.

Mobil cihazların gelişimi ile kendilerine gösterilen ilgi kısmen azalsa da program indirme siteleri hala en çok ziuaret edilen siteler arasında yer alıyor. Zira bilgisayar demek program demek. Her iş için bir programa ihtiyacımız var. Program indirme siteleri de bize birçok farklı programı sunuyor. WordPress ile yapılabilen sitelerin sınırı olmadığı açık. Dolayısıyla çok iyi bir program download sitesini WordPress teması kullanarak yapmak mümkün. Tek yapılması gereken, ihtiyaca uygun bir tema bulmak ve içerik girmek. Şunu unutmamamak gerekli ki, program download siteleri çok fazla emek isteyen sitelerdir. Bir hevesle siteyi açıp, içerik girmeyi bırakırsanız, emekleriniz boşa gider. WordPress download temasına verdiğiniz ücret de lüzumsuz bir harcama haline gelir. O yüzden sitenizi iyi planlayıp, bıkmadan sürekli yeni içerik girmeyi göze alabilmelisiniz. Kaliteli ve sürekli içerik girilen bir sitenin başarılı olmama şansı ise neredeyse yok.

VadiProgram Teması

VadiProgram Teması

Tema Vadisi tarafından hazırlanan VadiProgram, program ve oyun download teması olarak kullanbileceği gibi bir blog olarak da kullanılabilir. yönetim paneline sahip tema ayrıca mobil uyumlu.

Birİndir Download ve Oyun Teması

Birİndir Download ve Oyun Teması

7 farklı renk seçeneği ile sunulan Birİndir WordPress Download teması, çok başarılı. Mobil uyumlu temayı ister program ister oyun indirme teması olarak kullanabilirsiniz. Haber de yayınlayabileceğiniz özel yapısı ve menü fonksiyonları ile Birİndir, üzerinde çokça emek olduğu belli olan bir tema.

BirMedya WordPress APK Teması

BirMedya WordPress APK Teması

BirMedya WordPress APK Teması, gelişmiş altyapısı ile çok başarılı bir tema. Sınırsız renk seçeneği ile istediğiniz renkte bir siteye sahip olabiliyorsunuz. Çeşitli platformlar için apk dosyalarının tanıtımlarına yer verebileceğiniz apk teması ile hem uygulama hem de oyunların dosyalarını paylaşabilirsiniz.

Imagix WordPress Resim Yükleme Teması

Imagix WordPress Resim Yükleme Teması

Imagix gibi temaları görünce çok mutlu oluyoruz. WordPress ile neler yapılabileceğini gösteriyor zira. bu çok başarılı tema aslında bir program download teması değil ancak ziyaretçilerin yüklediği resim dosyalarını indirmeye izin verdiği için download teması bölümünde yer alabilir diye düşündük. Tema kullanıcıya resim yükleme, resimleri kategoriler halinde gösterme ve indirme olanağı sunuyor.

BoxDown Program İndirme Teması

BoxDown Program İndirme Teması

RenkliTema tarafından satışa sunulan BoxDown program download teması, hem bilgisayar hem de telefonlar için program ve uygulamaları tanıtabileceğiniz ve dosyalarını paylaşabileceğiniz harika bir tema. Renk düzeni oldukça hoş. Mobil uyum çok başarılı. Pogram indirme sitesi açmayı düşününenler mutluka bu temayı incelemeli.

Görüleceği üzere WordPress download temaları birbirinden güzel ve çok iyi kodlanmışlar. Rekabet büyük. Eğer sizin de bildiğiniz ya da yaptığınız program indirme teması varsa temanın listede yer alması için bize mail ya da yorum ile ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz

Yorumunuz yönetici onayından sonra görülebilecektir.