WordPress Kripto Para (Bitcoin) Temaları

May 4, 2020 Ücretli Temalar kategorisinde yayınlandı.

Herhalde herkesin bitcoin serzenişi vardır. “200 dolarken alsaydım keşke”, “2000 dolarken aldığıma pişman olup satmasaydım keşke”, vb. Kimse kripto paraların bu kadar değerleneceğini öngörememişti. Zaten kimse de neden değerlendiğini açıklayamıyor. Kullanılmayan bir şeyin değerlenmesi için işin içinde başka işlerin olması gerekir. Tabii kullanmayan biziz. Yoksa devletlerin resmi paralarının kullanılmadığı işleri yapanlar kullanıyorlardır elbet. Bir şeyin değerinin bu kadar dengesiz olması da anlamsız. Bugün hava yağmurlu diye yüzde 10 değer kaybedip, bugün cumartesi diye yüzde 15 değer kazanan başka bir şey yok herhalde. İşin özü, birileri bu işten çok kazandı. Her zaman kasa kazanır kuralının burada da geçerli olduğu ise aşikar.

Bizim konumuz ise insanların ilgi gösterdikleri konularda site kuranlar için tema tavsiyelerinden bulunmak olduğuna göre WordPress kripto para temaları ya da sadece bitcoin özelinde WordPress Bitcoin temaları listemizi verelim. Maalesef çok fazla seçenek yok ama güzel bir coin sitesi kurmak için bu temalar işinizi görecektir.

Ekonews Finans Teması

Ekonews Finans Teması

Keremiya’nın yeni finans ve kripto para teması olan Ekonews WordPress teması, gelişmiş yapısı ile önplana çıkıyor. Temada döviz, altın, borsa ve kripto para bilgileri otomatik olarak gösteriliyor. 5 farklı renk seçeneği ile sunulan temada anasayfa yerleşimini de siz ayarlayabiliyorsunuz. Haber teması olarak da kullanılabilecek Ekonews teması, mobil uyumlu bir tema.

Kripto Para Teması: BirKripto

Kripto Para Teması: BirKripto

BirTema tarafından satışa sunulmuş olan Birkripto WordPress teması, bitcoin, etherium, ripple ve bitcoin cash gibi birçok sanal paranın güncel kur değerlerini otomatik gösteriyor. Size düşen ise blog yazılarınız ile sitenizi geliştirmek ve zenginleştirmek. Tema ayrıca borsa, altın ve döviz güncel bilgilerini de otomatik gösterebiliyor.

Bitcoin Teması: Bircoin

Bitcoin Teması: Bircoin

Yine BirTema tarafından hazırlanan bu tema da kripto paraların, borsanın, dövizin ve altının güncel değerlerini otomatik gösteriyor. Bircoin oldukça başarılı bir bitcoin teması.

Kripto Para Teması: Vadi Coin

Kripto Para Teması: Vadi Coin

Tema Vadisi’nin kripto para özelinde hazırladığı Vadi Coin, tam genişlikte hazırlanmış başarılı bir tema. Vadi Coin de coinler ile altın, döviz bilgilerini otomatik gösteriyor. Mobil uyumunda sorun görmediğim temanın altın değeri hesaplama gibi fonksiyonları da bulunmakta.Temanın üye paneli mevcut ve üye olanların yazı eklemesi de mümkün.

2020 yılı için mevcut ve bulabildiğimiz güzel WordPress bitcoin temaları listesini tamamlamış olduk. Eğer sizin kodladığınız bir temanız ya da bildiğiniz güzel kripto para teması varsa bize bildiriniz.

Yorum Yapabilirsiniz

Yorumunuz yönetici onayından sonra görülebilecektir.