WordPress İlan Teması (İş, Emlak, İkinci El, vs)

April 2, 2022 Ücretli Temalar kategorisinde yayınlandı.

WordPress ilan temaları sayfamızda, ikinci el eşya, emlak ve iş-işçi ilanları gibi bilgilerin yer aldığı siteleri yapabileceğiniz ilan temalarını listelemeye çalışacağız. Şimdilik 1 tane temayı listeye ekliyoruz zira bu tür temalar WordPress’in güncel sürümleriyle uyumlu olmayabiliyor. Dolayısıyla mevcut temaları yapımcıları satıştan kaldırabiliyor ya da yenileri yapılmıyor. Yeni ilan temaları geldikçe listeyi güncelleyeceğiz.

TemaFabrika İlan Teması

TemaFabrika İlan Teması

TemaFabrika tarafından satışa sunulan ilan teması temelde bir emlak teması gibi gözükse de ikinci el eşya satışı ve iş ilanlarını yayınlamak isteyenler için de güzel bir çözüm sunuyor. Temada mağaza oluşturabilme özelliği ve ilanları öne çıkarma imkanı sağlayan fonksiyonlar da bulunmakta. Bu sayede site kullanıcıları hem ilanlarını daha rahat yayınlanabilirler hem de site sahibi gelir elde edebilir. Mobil uyumlu bu WordPress ilan teması ilanları kategorilere, il ve ilçelere göre de listelemekte.

Eğer sizin de WordPress ilan temanız varsa bize yorum ile ya da iletişim sayfasından ulaşarak temanızın bu listede yer almasını sağlayabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz

Yorumunuz yönetici onayından sonra görülebilecektir.