WordPress Emlak Teması (2021 Güncel Temalar)

February 6, 2021 Ücretli Temalar kategorisinde yayınlandı.

WordPress altyapısı ile kurulamayacak site neredeyse yok. Bunlara en güzel örnekler belki de WordPress emlak teması. Birçok fonksiyon barındıran bu temalar sayesinde ister küçük ölçekli bir emlakçı sitesi kurmak, isterse de çok sayıda emlak ilanının yayınlandığı bir portal oluşturmak mümkün. İstelik bu emlak temalarının kullanımı da, tema yönetim panellerinin kullanım kolaylığı sayesinde oldukça kolay oluyor.

Eğer bir emlakçı iseniz ve kendinize özel bir emlak ilan sitesi kurmak istiyorsanız, kullanacağınız temanın hızına, kullanım kolaylığına ve mobil uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Artık ziyaretçilere sitelere yüzde 80-90 oranında mobil aletlerden, yani telefon ve tabletlerden giriyorlar. Bu nedenle kullanacağınız temayı seçerken, mobilde en iyi görüntüye sahip olmasına özen göstermek gerekiyor.

WordPress emlak teması ararken ücretli temalarla karşılaşmanız çok doğal. Çünkü birçok özellik taşıyan bu temaların ücretsiz yayınlanması pek mümkün olmuyor. Üstelik ücretsiz temaların desteği ve güncellemesi de genelde bulunmuyor. Site ile ilgili ileride de sıkıntı yaşamamak adına ücretli temalara yönelmek mantıklı olacaktır.

Aşağıda listelenen WordPress emlak temaları arasında bir seçim yapmamaktayız. Sıralama ise tamamen rastgeledir. Karar vermeden önce hepsini incelemenizi öneririz.

Tema Digital WordPress Emlak Teması V4

Tema Digital tarafından hazırlanmış olan bu tema oldukça başarılı. Arama fonksiyonu çok başarılı olan bu emlak temasının renkleri de hoşumuza gitti. Göz yormayan ve güven veren mavi ve gri renklerin kullanıldığı emlak temasında ilanlar için farklı kombinasyonlar düşünülmüş ve hepsi için özel içerik alanları belirlenmiş. Üyeler için kullanıcı alanı da bulunan emlak temasında mobil uyum da başarılı.

Tema Digital WordPress Emlak Teması V3

Yine Tema Digital tarafından hazırlanan bu emlak temasında arama fonksiyonu çok iyi hazırlanmış. Bu sayede anasayfaya giren kullanıcı, aradığı niteliklerdeki ilana kolayca ulaşabiliyor. Kırmızı rengin tercih edildiği temanın mobil uyumlu olması da oldukça faydalı olacaktır. İlan sayfalarında emlakla ilgili birçok bilgiyi girmek mümkün.

WPT Emlak

Bir diğer başarılı WordPress emlak teması ise WPT Emlak teması. Wptemaları net tarafından hazırlanmış temada işlevsel ve kullanıcının aradığı ilana kolayca ulaşmasını sağlayan gelişmiş bir arama fonksiyonu bulunmakta. İlan sayfalarında ilanla ilgili birçok ayrıntı bulunmakta. Bu sayede panelden seçim yaparak kolayca ilanları eklemek mümkün olacaktır. 4 ayrı şablonla gelen temanın anasayfasını bu sayede canınız istediğinizde değiştirebilirsiniz. Temanın satış sayfasında bu şablonlara ilişkin demolar bulunmakta.

VadiEmlak WordPress Emlak Teması


VadiEmlak da çok başarılı bir emlak teması. Tema Vadisi tarafından hazırlanan temada mavi ve portakal rengi kullanılmış. Mobil uyumlu temada ilan türü, ilan tipi, ısıtma, bulunduğu kat gibi birçok seçenekle ilanlarınızı kolayca yayınlayabilirsiniz. Temanın yönetim penalinde renk ayarları, font seçimi, sosyal ağlar, anasayfa düzeni gibi birçok ayar bulunmakta. Temada bulunan haber sayfaları ile sitenize ziyaretçi de çekebilirsiniz.

WordPress emlak teması arayanlar için oluşturduğumuz listemiz şimdilik bu kadar. Eğer sizin de hoşunuza giden ya da kendi yaptığınız emlak temaları varsa yorum alanını kullanarak bize bilgilerini iletiniz. Onları da yayınlayalım.

Yorum Yapabilirsiniz

Yorumunuz yönetici onayından sonra görülebilecektir.