4 Adet WordPress Dernek Teması

June 17, 2020 Ücretli Temalar kategorisinde yayınlandı.

En sevdiğim WordPress tema türlerinden birisi de dernek temaları. Çünkü birebir konuya özgü olarak hazırlanıyorlar ve en önemli husus olarak işlevsellik görülüyor. Bin tane yerden on bin tane fonksiyon çıkması yerine, derneğin işine yarayacak fonksiyonlar kullanılıyor.

Maalesef WordPress dernek teması piyasada çok az sayıda. Onlar da ücretli. Sanırım çok fazla satışı yok çünkü derneklerin İnternet sitesi yaptırmak gibi bir dertleri pek olmuyor. Whatsapp ya da kısa mesajla tüm dernek üyelerine ulaşabiliyorlar. Ama bir dernek üyesi olsam, ilk yapacağım işlerden birisi çok iyi bir dernek sitesi kurmak olurdu. Çünkü İnternet sitesi bir arşivdir. Fotoğrafları, konuşmaları, videoları, bilgileri arşivler. Dernek gibi belli bir yere ya da konuya bağlılığı gerektiren oluşumlar için site kurmak faydalı olacaktır. Bu nedenle biz de 2020 yılı itibariyle en güncel WordPress dernek temalarını listeliyoruz.

Temalar arasında beğeni sırası bulunmamaktadır.

VadiDernek WordPress Dernek Teması

Tema Vadisi tarafından hazırlanan tema oldukça başarılı. Kullanımı kolay ve sade bir tasarıma sahip WordPress dernek temasında haberler, fotoğraf albümü, video albümü, dernek hakkında bilgi alanı, vb bulunuyor. Üye girişi de bulunan temada sanırız bu alan haber eklemek için kullanılıyor.

WPT Dernek Teması

WPT tarafından satışa sunulmuş olan WPT dernek teması daha çok köy dernekleri için ideal gibi duruyor. Köyün tarihçesi, dernek bilgileri, üyeler ve multimedya alanları bulunan temada ziyaretçi defterinin bulunması çok iyi olmuş. Haberler bölümü kullanılarak derneğin faaliyetleri ve çalışmaları yayınlanabilir.

TemaFabrika WordPress Dernek Teması

TemaFabrika tarafından hazırlanan tema dernek, köy veya belediye teması olarak kullanılabilir. Başarılı bir mobil uyumluluğu bulunan temada ziyaretçi defteri ve soru cevap alanları dikkat çekiyor. Dernek portalı olarak kullanılabilecek bu dernek temasında video ve fotoğraf albümleri bulunuyor.

Aysesoft WordPress Dernek Teması

Listemizdeki son temamız Ayesoft tarafından yapılmış, mobil uyumlu bir dernek teması. Dernek hakkında haberler, bilgiler, fotoğraf ve videoların yer alabileceği temada, ziyaretçi defteri de bulunuyor. Açık renklerin kullanıldığı tema oldukça başarılı gözüküyor.

Umarız bu WordPress dernek temaları işinize yarar ve istediğiniz gibi bir site kurabilirsiniz. Eğer siz de WordPress tema yapıyorsanız ve dernek temanız varsa, yorum alanından ya da iletişim sayfasından bize ulaşarak temanızın burada listelenmesini sağlayabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz

Yorumunuz yönetici onayından sonra görülebilecektir.