2020 Yılının WordPress Araç Kiralama (Rent a Car) Temaları

May 2, 2020 Araç Kiralama Temaları, Ücretli Temalar kategorisinde yayınlandı.

Araç kiralama alanında çok sayıda site olmasına rağmen WordPress bu sitelerde çok kullanılmıyor. Bunun temel nedeni WordPress araç kiralama temalarının ekstra fonksiyonlar barındırmasının gerekliliği. Bir WordPress oto kiralama teması yapacaksanız, PHP bilginiz olmalı. Yoksa başarılı bir tema ortaya çıkartamazsınız. Bu nedenle de araç kiralama temalarının sayısı maalesef az. Eğer listede yer almayan bir temanın varsa bize iletiniz. Listeye ekleyelim. Listedeki temaların hepsi ücretli temalar. Ücretsiz WordPress rent a car teması bulmanız pek kolay değil zaten.

WordPress Araç Kiralama Teması 1: Vadi Rent A Car

Wordpress Araç Kiralama Teması 1: Vadi Rent A Car

WordPress’in taxonomy sistemini başarılı bir şekilde kullanan Vadi Rent a Car teması, arama fonksiyonu ile dikkat çekiyor. Araçları marka, yakıt ve vites türüne göre aramak mümkün. Rezervasyon sisteminin nasıl çalıştığını bilmiyorum ancak o da güzel duruyor. Araç kiralama firmalarının ihtiyacını çok rahat karşılaşayacak bir tema.

WordPress Araç Kiralama Teması 2: The WP Rent A Car

Wordpress Araç Kiralama Teması 1: The WP Rent A Car

The Wp tarafından yapılmış WordPress rent a car teması mobil uyumlu responsive bir tasarıma sahip. Rezervasyon yönetimi, para birimi seçimi, araç bulmak için filtreleme, farklı dil seçenekleri ile oldukça başarılı bir araç kiralama teması.

WordPress Araç Kiralama Teması 3: Tema Digital Rent A Car 1

Wordpress Araç Kiralama Teması 1: Tema Digital Rent A Car 1

Mobil uyumlu bir tema olan Tema Digital Rent A Car 1, yalın bir tasarıma sahip. İçeriği doğrudan ziyaretçiye sunuyor. Manşet alanı dikkat çekici. Araç rezervasyonu imkanı sunan temanın araç sayfasındaki araca ilişkin bilgiler oldukça ayrıntılı ve yeterli.

WordPress Araç Kiralama Teması 4: Tema Digital Rent A Car 2

Wordpress Araç Kiralama Teması 1: Tema Digital Rent A Car 2

Tema Digital tarafından yapılan ikinci WordPress araç kiralama teması, ilk temasına göre daha şık bir tasarıma sahip. Soft renklerin kullanıldığı temada ayrıntılı araç sorgulama bölümü, teklif formu, iller arası mesafe hesaplama fonksiyonu, haber ve blog bölümü bulunuyor.

Listede yer almayan WordPress araç kiralama temanızı bize iletirseniz, listeye ekleriz.

Yorum Yapabilirsiniz

Yorumunuz yönetici onayından sonra görülebilecektir.